قوانین و مقررات مجموعه Zsale

استفاده از فروشگاه اینترنتی Zsale به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی Zsale بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

خدمات و محتویات این سایت مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد .

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات کالاهای ارائه شده از منابع معتبر ، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود .

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد .

فروشگاه اینترنتی Zsale به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند .

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا :

فروشگاه مجازی Zsale به عنوان فروشنده هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و قبل از ارسال با خریدار تماس حاصل میشود .

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال است .

مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی Zsale درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود .

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید .

خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید .

شرایط حمل و تحویل کالا :

ارسال سفارشات در تمام مناطق و شهرستانها به واسطه سیستم توزیع Zsale انجام می شود .

برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط Zsale صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود ازاین طریق اقدام کنید .

مدت زمان تحویل محموله ها کمتر از 3 ساعت و نهایتا تا 3 روز کاری در تهران می باشد .

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید .

ارسال در تهران به 3 صورت پرداخت درب منزل با هزینه پیک Zsale ،پرداخت آنلاین و ارسال در همان ساعت با اسنپ بر عهده مشتری میباشد.

ارسال کلیه محصولات سایت به شهرستان فقط پس از خرید آنلاین صورت میگیرد و ارسال با تیپاکس یا چاپار انجام میشه و هزینه ارسال به عهده مشتری یا خریدار میباشد .

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا :

انصراف از خرید قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد .

انصراف از خرید بعد از ارسال کالا : کالای خریداری شده به مدت 1 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی Zsale بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک) .

برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟